Agent prodaje (Beograd i Novi Sad) – pogodno za studente

Part time Profil poslodavca: Running Bull doo u Promocije i podela flajera
  • Srbija, Glavni trg 3, Senta, Serbia
  • Datum objavljivanja 11. jul 2024.
  • Oglas ističe 31. jul 2024.
Podelite:

Informacije o poslu

  • Status kandidata: Student do 26 godinaDiplomacOstalo
  • Broj telefona za prijave i infomacije o oglasu: 0641922557

Opis posla:

Postani Agent prodaje:

A. Ako si mladji/a od 26 godina ili si student:
• Ugovor se potpisuje sa Running Bull Doo i sa omladinskom zadrugom
• Tvoja zarada je 20 din po kesici Beef Jerky-a (a to je 360 din po komercijalnoj kutiji od 18
komada)
• Nakon prijema uplate odnosno na kraju meseca dobijate proviziju na vaš račun
• Projekat traje 12 meseci,sa mogućnošću produženja

B. Kao dodatni prihod pored vašeg glavnog posla:
• Ukoliko ste zaposleni puno radno vreme (40 sati nedeljno)
komada)

Ciljna grupa i uslovi:
• Naši klijenti su: Teretane, Fitness centri, Fight Clubs, Yoga, Prodavnice zdrave Hrane, Horeca i svi koji žele zdrav život
• Prodaju radite na dogovorenoj teritoriji
• Internetprodaja samo ako imate svoju prodavnicu, lokal…
• Podrška sa naše strane: Flajeri, uzorci, reklamni materijal, nagrade

RADI SE U BEOGRADU I NOVOM SADU

Kontaktirati nas možete na runningbullsenta@gmail.com

Više o nama možete pogledati na www.runningbulljerky.com

Vreme za prijavu ističe za 13d 10h 21min
Kontakt sa poslodavcem