Educational Consultant

Full time Profil poslodavca: Global Study u Administracija , u Edukacija
  • Srbija, Nedeljka Čabrinovića 65, Belgrade, Serbia
  • Datum objavljivanja 20. jun 2024.
  • Oglas ističe 6. jul 2024.
Podelite:

Informacije o poslu

  • Status kandidata: Student do 26 godinaDiplomacNezaposleno lice do 30 godinaOstalo
  • Iskustvo: Bez iskustvaManje od jedne godine2 godineViše od 2 godine

Opis posla:

Global study je konsultantska kompanija koja je specijalizovana za slanje studenata i đaka na studije u inostranstvu. Naš cilj je da usmerimo studente, u skladu sa njihovim ambicijama, i olakšamo im proces apliciranja na fakultete.

Šta mi očekujemo:

• Odlično poznavanje engleskog jezika
• Poznavanje i rad kroz MS Office
• Komunikativna osoba, ljubazna, strpljiva za sagovornika
• Spremnost za učenje novih stvari
• Poželjno iskustvo u javnom nastupu (držanju prezentacija)
• Poželjno znanje o studijama u inostranstvu i tokovima u studentskim organizacijama ili rad u školi.

Tražimo osobu koja želi da bude deo tima i kompanije koja dinamično raste svake godine. Ova pozicija je za osobu koja želi posao na duži vremenski period, dinamična je, svestrana i voli da radi u prijatnom okruženju.

Šta mi nudimo:

• Dinamičan posao i mogućnost napredovanja
• Mogućnost putovanja i obilazak partnerskih institucija i kampusa
Posao sa smislom > pomažete drugim studentima da ostvare svoje snove i učite od ljudi sa puno iskustva
• Rad u timskom okruženju
• Samostalnost u vođenju pojedinačnih projekata
• Plaćeni treninzi iz različitih oblasti
• Radno vreme: 40 sati nedeljno. Mogućnost hibridnog rada od 2 dana nedeljno, nakon što se zaposlen potpuno osamostali u radu
• Početna zarada: 70.000 din. Mogućnost napretka zavisi od brzine učenja i inicijative kandidata da postane samostalna u svom rad

Opis posla:

• Priprema materijala za klijente (izbor fakulteta koji su u skladu sa studentskim profilom)
• Predstavljanje ponude klijentima
• Kreiranje dokumentacije za apliciranje (CV, Motivaciono pismo i Pisma preporuke)
• Komunikacija sa klijentima
• Vodjenje aplikacionog procesa za klijente (uz prethodnu obuku)
• Komunikacija sa partnerskim institucijama i organizacijama koje doprinose uspešnom upisu na studije

Vašu biografiju, kao i sva dodatna pitanja, možete poslati na ivana.v@globalstudy.rs

Potrebne veštine

Vreme za prijavu ističe za 15d 6h 43min
Kontakt sa poslodavcem