Junior menadžer prodaje

Full time @Fabrika kartona Umka u Komercijala/prodaja
  • Podeli:

Informacije o poslu

  • Status kandidata: DiplomacNezaposleno lice do 30 godinaOstalo
  • Iskustvo: Bez iskustva
  • Broj telefona za prijave i infomacije o oglasu: 0603785430

Opis posla

JUNIOR MENADŽER PRODAJE

Mesto rada:  Umka

 Tvoj posao će biti:

  • učestvovanje u pripremi planova i praćenju realizacije prodaje za region, davanje predloga i sugestija;
  • komuniciranje sa kupcima vezano za njihove potrebe i stanja njihovih lagera, odgovara za tačnost i pravovremenost realizovanih aktivnosti;
  • praćenje izdavanje robe kupcima, priprema prateću dokumentaciju neophodnu za saradnju sa kupcem, odgovarnost za kompletnost potrebne dokumentacije;
  • pružanje adekvatnog servis kupcima, odgovoran je za pravovremenu realizaciju zahteva i kvalitet usluge;
  • učestvovanje u analizi potencijala tržišta, pripremanje izveštaja na osnovu prikupljenih podataka i odgovarnost za tačnost istih;
  • učestvovanje u pregovorima sa kupcima;
  • svakodnevno utvrđivanje stanja kupaca, tj. obim prodaje i plaćanje i izveštava neposrednog rukovodioca, odgovarnost za tačnu i pravovremenu realizaciju aktivnosti;
  • analiziranje stanje lagera po kupcima i priprema izveštaj za neposrednog rukovodioca.

Od tebe očekujemo:

  • Visoka stručna sprema (prednost Ekonomski fakultet i FON);
  • Radno iskustvo nije neophodno;
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office Paket, Power point);
  • Napredno znanje engleskog jezika, prednost poznavanje dodatnog stranog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Mi ti pružamo:

  • Rad u stabilnoj i stalno rastućoj kompaniji
  • Mogućnost razvoja karijere kroz različite vidove obuka i usavršavanja
  • Uvećan broj dana godišnjeg odmora
  • Dodatno zdarvstveno osiguranje
  • Klizno radno vreme
  • Obezbeđen obrok u kantini kompanije
  • Poklon za rođenje deteta
  • Novogodišnji paketići za decu zaposlenih

Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se, slanjem prijave na jobs@umka.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Potrebne veštine