Plaćena stručna praksa za saradnika u nastavi i vannastavnim aktivnostima na Letnjem jezičkom kampu tokom avgusta

Full time @Jezički centar EQUILIBRIO KIDS u Briga o deci
  • Đorđa Stanojevića 11g, Belville, Beograd, Serbia RS Pogledajte na mapi
  • Datum objavljivanja : 11. avgusta 2022.
  • Oglas ističe : 14. avgusta 2022.
  • 0 aplikacija sa(sa)
  • Broj pregleda 109
  • Podeli:

Informacije o poslu

  • Status kandidata: Student do 26 godina
  • Iskustvo: Bez iskustva
  • Broj telefona za prijave i infomacije o oglasu: 060 07 00 695

Opis posla

-Za studente završnih godina Filološkog, Filozofskog, Učiteljskog i Defektološkog fakulteta

Stručna praksa podrazumeva:

– Rad sa decom od I do VIII razreda

– Realizaciju nastavnih aktivnosti na engleskom jeziku prema utvrđenom planu i programu

– Realizaciju sportskih i drugih vannastavnih aktivnosti na engleskom jeziku prema utvrđenom planu i programu

Uslovi:

– Student završne godine

– Osoba koja voli rad sa decom

– Osoba zainteresovan/a da znanje stečeno na fakultetu primeni u praksi

– Osoba željna komunikacije na engleskom jeziku

POTENCIJALNI KANDIDATI IMAĆE PRILIKU DA:

– Aktivno koriste engleski jezik.

– Upoznaju divne mlade ljude.

– Budu deo najveće letnje avanture u Beogradu.

– Odaberu kada žele da rade tokom juna, jula i avgusta.

– Steknu svoje prvo radno iskustvo.

– Pored stečene prakse, zarade i novac.

– Dobiju stalni angažman nakon završenog programa.

Slanje biografije na:

hr-posao@kursevizadecu.com

Potrebne veštine