Potreban radnik za rad na parkingu

Full time Part time Profil poslodavca: OAZA AUTOMOBILA u Obezbeđenje, portiri i redari
  • Datum objavljivanja: 29. septembra 2022.
  • Oglas ističe: 10. oktobra 2022.
  • Podeli:

Informacije o poslu

  • Status kandidata: Student do 26 godina
  • Iskustvo: Bez iskustva
  • Broj telefona za prijave i infomacije o oglasu: 063/86-46-554

Opis posla:

Fleksibilan raspored rada pogodan studentima. Smenski rad, mogućnost rada samo vikendom ili samo trećih smena. Mogućnost rada od 2 do 4 smene nedeljno u zavisnosti od obaveza i želja radnika (uklapanje sa drugim radnicima).

Rad u odličnim uslovima. Klimatizovana prostorija, u naplatnoj kućici obezbeđen internet i TV kako bi se radniku omogućilo da što sadržajnije i lakše odradi radnu smenu.

Mogućnost da student (radnik) deo svog radnog vremena posveti učenju ili nekim drugim obavezama.

Dnevnica 1.900 rsd + bakšiš. Isplata redovna.

Traži se ozbiljan, odgovoran i komunikativan radnik.

Prijava preko studenske zadruge.

Parking se nalazi u blizini Palate pravde (Savski Venac).

Kontakt osoba, Ivan 063/86-46-554.