Agent u rent-a-car firmi – Beograd (studenti i nezaposlena lica 20-26 god)

Full time Profil poslodavca: Omladinska zadruga Indeks u Administracija , u Ostalo
  • Beograd, Srbija, Južni bulevar 69, Vračar, Beograd, Serbia
  • Datum objavljivanja 8. jul 2024.
  • Oglas ističe 7. avgust 2024.
Podelite:

Informacije o poslu

  • Status kandidata: Student do 26 godina
  • Iskustvo: Bez iskustvaManje od jedne godine2 godineViše od 2 godine
  • Broj telefona za prijave i infomacije o oglasu: 060/6439998

Opis posla:

Izdvajanje i prijem automobila, prodaja usluga u poslovnici, pružanje informacija klijentima o uslugama

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada u MS Office paketu

Plata: 70 000rsd

Lokacije: Poslovnica u centru i aerodrom Beograd

Radno vreme: 8h dnevno, 5 dana u nedelji

Kako se prijaviti?

CV slati na mejl bojana.d@ozindeks.rs sa naznakom “Agent rent a car”

Potrebne veštine

Vreme za prijavu ističe za 20d 8h 50min
Kontakt sa poslodavcem